प्रत्यक्षतर्फका नतिजा सार्बजनिक, कुन दलले कति जिते ?

 मङि्सर १, २०७

काठमाडौँ । मङ्सिर ४ गतेसम्म आम निर्वाचनको प्रतिनिधिसभा तर्फको सबै १६५ सिटको अन्तिम नतिजा आइसकेको छ ।जसमा नेपाली काँग्रेस सबैभन्दा ठुलो दल बनेको छ ।

काँग्रेसले कुल ५७ सिट जितेको छ । त्यस्तै नेकपा एमालेले ४४ स्थानमा जित हासिल गरेर प्रत्यक्षतर्फ दोस्रो ठुलो दल बनेको छ । त्यसैगरी नेकपा माओवादी केन्द्रले १८ स्थानमा जित हासिल गरेको छ भने एकीकृत समाजवादीले १० स्थानमा जित हासिल गरेको छ ।

Public Patra Insert into Post

त्यस्तै राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीले ७, राप्रपाले ७, जसपाले ७ र लोसपाले ४ स्थानमा जित हासिल गरेको छ ।  त्यस्तै नागरिक उन्मुक्ति पार्टीले ३ सिट जितेका छन् भने जनमोर्चा, नेपाल मजदुर किसान पार्टी र जनमत पार्टीले एक-एक ठाउँमा जित हासिल गरेका छन् । त्यस्तै स्वतन्त्र उम्मेदवारले ५ स्थानमा जित हासिल गरेका छन् ।

काँग्रेस
१- योगेश गौचन (मुस्ताङ)
२- टेकबहादुर गुरूङ (मनाङ)
३- प्रकाशमान सिंह (काठमाडौं-१)
४- सन्तोष चालिसे (काठमाडौं-३)
५- गगन थापा (काठमाडौं-४)
६- प्रदीप पौडेल (काठमाडौं-५)
७- राजन केसी (काठमाडौं-१०)
८- शंकर भण्डारी (तनहुँ-२)
९- हृदयराम थानी (सुर्खेत-२)
१०- उदयशमशेर राणा (ललितपुर-१)
११- रमेश रिजाल (पर्सा-४)
१२- शेरबहादुर देउवा (डडेल्धुरा)
१३- मोहन आचार्य (रसुवा)
१४- रामहरि खतिवडा (ओखलढुंगा)
१५- विश्वप्रकाश शर्मा (झापा-१)
१६- अजयकुमार चौरसिया (पर्सा-२)
१७- पुष्पबहादुर शाह (अछाम-२)
१८- रमेश लेखक (कञ्चनपुर- ३)
१९- दिलेन्द्र बडू (दार्चुला)
२०- वीरबहादुर बलायर (कैलाली-४)
२१- राजेन्द्र बजगाई (गोरखा-१)
२२- खमबहादुर गर्बुजा (म्याग्दी)
२३- दुर्लभ थापा (भक्तपुर-२)
२४- दिक्पालकुमार शाही (दैलेख-२)
२५- एनपी साउद (कंचनपुर-३)
२६- श्यामकुमार घिमिरे (सिन्धुली-१)
२७- रामचन्द्र पौडेल (तनहुँ-१)
२८- किशोरसिंह राठोर (बाँके-३)
२९- डा. शशांक कोइराला (नवलपरासी पूर्व- १)
३०- देवप्रसाद तिमलसेना (रौतहट-४)
३१- रामनाथ अधिकारी (धादिङ-२)
३२-  दिनेशकुमार यादव (सप्तरी-३)
३३- विष्णुकुमार कार्की (नवलपरासी पुर्व-२)
३४- पूर्णबहादुर खड्का (सुर्खेत-१)
३५-  संजय गौतम (बर्दिया-१)
३६- दिपक गिरी (दाङ-३)
३७- बिनोद चौधरी (नवलपरासी पश्चिम-१)
३८- रामकृष्ण यादव (धनुषा-२)
३९- डा. शेखर कोइराला (मोरङ-६)
४०- डिल्लीराज पन्त (कैलाली-५)
४१- सुनिलकुमार शर्मा (मोरङ-३)
४२- दिपक खड्का (संखुवासभा-१)
४३- मोहनबहादुर बस्नेत (सिन्धुपाल्चोक-२)
४४- चन्द्र भण्डारी (गुल्मी-१)
४५- राजु थापा (स्याङ्जा-१)
४६- सीता गुरुङ (तेह्रथुम)
४७- सुरेन्द्र आचार्य (कपिलवस्तु-२)
४८- अर्जुननरसिंह केसी (नुवाकोट-२)
४९- तेजुलाल चौधरी (सप्तरी-४)
५०- ऐनबहादुर शाही (मुगु)
५१- महेन्द्र कुमार राय (महोत्तरी-४)
५२- डिग बहादुर लिम्बु (मोरङ-१)
५३- पूर्णबहादुर तामाङ (रामेछाप)
५४- डा. नारायण खड्का (उदयपुर-१)
५५- ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की (सुनसरी-४)
५६- धनराज गुरुङ (स्याङ्जा-२)
५७- बद्री पाण्डे (बाजुरा)
एमाले
१- प्रेमबहादुर महर्जन (ललितपुर-२)
२- कृष्णगोपाल श्रेष्ठ (काठमाडौं-९)
३- डम्बरबहादुर रायमाझी (उदयपुर-२)
४- गोकर्ण विष्ट (गुल्मी-२)
५- योगेश भट्टराई (ताप्लेजुङ)
६- केपी शर्मा ओली (झापा-५)
७- देवराज घिमिरे (झापा-२)
८- टोपबहादुर रायमाझी (अर्घाखाँची)
९- सुर्य थापा (प्युठान)
१०- राजकुमार गुप्ता (पर्सा- ३)
११- महेश बर्तौला (मकवानपुर-२)
१२- बिद्या भट्टराई (कास्की-२)
१३- पृथ्वी सुब्बा गुरुङ (लमजुङ)
१४- बासुदेव घिमिरे (रुपन्देही-५)
१५- पदम गिरी (पर्वत)
१६- मानवीर राई (सोलुखुम्बु)
१७- एलपी साँवा लिम्बु (झापा-४)
१८- राजेन्द्रकुमार राई  (धनकुटा)
१९- रामशंकर यादव (सिरहा-१)
२०- सुर्यप्रसाद ढकाल (बाँके-१)
२१- बलराम अधिकारी (कपिलवस्तु-१)
२२- दामोदर भण्डारी (बैतडी)
२३- बसन्त नेम्वाङ (पांचथर)
२४- अच्युतप्रसाद मैनाली (बारा-१)
२५- ज्वालाकुमारी साह (बारा-३)
२६- हरिप्रसाद उप्रेती (सर्लाही-३)
२७- दामोदर पौडेल बैरागी (कास्की-३)
२८- तारा लामा (कंचनपुर-१)
२९- जुलीकुमारी महतो (धनुषा-१)
३०- मनबहादुर गुरुङ (कास्की-१)
३१- मंगलप्रसाद गुप्ता (कपिलवस्तु-३)
३२- ऋषिकेश पोखरेल (मोरङ-२)
३३- लिलानाथ श्रेष्ठ (सिरहा-२)
३४- गोकुल बास्कोटा (काभ्रे-२)
३५- नारायणप्रसाद आचार्य (पाल्पा-१)
३६- ठाकुर गैरे (पाल्पा-२)
३७- विष्णु पौडेल (रुपन्देही-२)
३८- छबिलाल विश्वकर्मा (रुपन्देही-१)
३९- भिम आचार्य (सुनसरी-२)
४०- सुबासचन्द्र नेम्वाङ (इलाम-२)
४१- लक्ष्मी महतो (महोत्तरी-१)
४२- महेश बस्नेत (इलाम-१)
४३- भगवती चौधरी (सुनसरी-३)
४४- रघुवीर महासेठ (धनुषा-३)

माओवादी केन्द्र
१- लेखनाथ दाहाल (सिन्धुली-२)
२- पूर्णबहादुर घर्ति मगर (रुकुमपुर्व-१)
३- देवेन्द्र पौडेल (बागलुङ-२)
४- माधव सापकोटा (सिन्धुपाल्चोक -१)
५- पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड (गोरखा-२)
६- बर्षमान पुन (रोल्पा)
७- शक्तिबहादुर बस्नेत (जाजरकोट)
८- रेखा शर्मा (दाङ-२)
९- रामकुमार राई (खोटाङ)
१०- अमनलाल मोदी (मोरङ-१)
११- जनार्दन शर्मा (रुकुम पश्चिम)
१२- सुदन किराँती (भोजपुर)
१३- हितबहादुर तामाङ (नुवाकोट-१)
१४- महेन्द्र बहादुर शाही (कालिकोट)
१५- छिरिङ डम्डुल लामा (हुम्ला)
१६- सूर्यमान तामाङ (काभ्रे-१)
१७- महेन्द्र राय यादव (सर्लाही-२)
१८- गंगा कार्की (दोलखा)

एकीकृत समाजवादी
१- शेरबहादुर कुँवर (अछाम-१ )
२- किसान श्रेष्ठ (बारा-४)
३- अम्मरबहादुर थापा (दैलेख-१)
४- प्रकाश ज्वाला (सल्यान)
५- प्रेम आले (डोटी)
६- भानुभक्त जोशी (बझाङ-१)
७- माधवकुमार नेपाल (रौतहट-१)
८- राजेन्द्र पाण्डे (धादिंग-१)
९- धनबहादुर बुढा (डोल्पा)
१०- मेटमणि चौधरी (दाङ-१)

राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१- विराजभक्त श्रेष्ठ (काठमाडौं-८)
२- सोविता गौतम (काठमाडौं-२
३- गणेश पराजुली (काठमाडौं-७)
४- शिशिर खनाल (काठमाडौँ- ६)
५- डा. तोसिमा कार्की (ललितपुर-३)
६- रवि लामिछाने (चितवन-२)
७- हरि ढकाल (चितवन-१)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१- धवलशमशेर राणा (बाँके-२)
२- ज्ञानेन्द्र शाही (जुम्ला)
३- दिपक बहादुर सिंह (मकवानपुर-१)
४- राजेन्द्र लिङदेन (झापा-३)
५- ध्रुबबहादुर प्रधान (नवलपरासी पश्चिम-२)
६- विक्रम पाण्डे (चितवन-३)
७- दिपक बोहोरा (रुपन्देही-३)

जसपा
१- प्रदिप यादव (पर्सा-१)
२- नवलकिशोर साह (सप्तरी-१)
३- विरेन्द्र महतो (सिरहा-४)
४- रामसहायप्रसाद यादव (बारा-२)
५- राजकिशोर यादव (सिरहा-२)
६- दिपक कार्की (धनुषा-१)
७- अशोककुमार राई (सुनसरी-१)

स्वतन्त्र
१- लालवीर चौधरी- (बर्दिया-२)
२- योगेन्द्र यादव- (मोरङ-५)
३- प्रभु शाह (स्वतन्त्र)
४- अमरेशकुमार सिंह (सर्लाही-४)
५ किरण कुमार शाह (रौतहट-२)

लोसपा
१- सर्वेन्द्रनाथ शुक्ल (रुपन्देही-४)
२- रामप्रकाश चौधरी (सर्लाही-१)
३- शरतसिंह भण्डारी (महोत्तरी-२)
४- महन्थ ठाकुर (महोत्तरी-३)

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१- गंगाराम चौधरी (कैलाली-३)
२- रन्जिता श्रेष्ठ (कैलाली-१)
३- अरुणकुमार चौधरी (कैलाली-२)

राष्ट्रिय जनमोर्चा
१- चित्रबहादुर केसी (बागलुङ-१)

नेपाल मजदुर किसान पार्टी
१- प्रेम सुवाल (भक्तपुर-१)

जनमत पार्टी
१- सिके राउत (सप्तरी-२)

Public Patra Insert into Post

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

sidebar1
sidebar2